SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Fruktskål 5864489
nr 586 4489
Fruktskål
Ryssland 1800-tal, silver, längd: 34
Utrop:
5.000 kr
Såld:
9.400 kr
måndag 1 juni 2009
6.200 kr
8.200 kr
8.200 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.